Replace Power® RP-MPS3-420 420W Micro PS3 Power Supply
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
09
quantity
Product details
Category
  • Replaces Several Older Legacy Power Supply
  • Input Voltage: 115 / 230 V
  • Reduced Depth for Increased Compatibility; 5.9" Height x 3.4" Width